Главная » 2017 » Февраль » 28 » «Музей міста Світлоград»
«Музей міста Світлоград»

У експозиції «Музею міста Світлоград» художники розкривають ідею урбаністичної утопії та музею у цьому контексті. Шукають шляхи матеріалізації мрії про музей сучасного мистецтва в Україні, яка на сьогодні залишається утопічною для української художньої спільноти. У Лисичанському міському краєзнавчому музеї розробляються засади створення творчої лабораторію нової музеології. Художники, експериментуючи з новими музейними та експозиційними методами, осмислюють історію та міф про Світлоград, його роль та значення для сучасних міст Луганщини (Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне), розглядають у світлі цього міфу важливі питання існування й функціонування публічних просторів та способи репрезентації історії. Митці шукають оптимальні шляхи сприйняття інформації індивідуумом та спільнотою, нові форми структурування експозиції. Передбачається, що виставка не буде статичною,  змінюватиметься у процесі експонування, а також виходитиме за межі музею у міське середовище.

Виставка діятиме до 31 березня 2017 року

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ ЛИСИЧАНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ