MENU
Главная » 2016 » Сентябрь » 7 » В музеї знов відбулося свято
16:21:16
В музеї знов відбулося свято

Лисичанський міський краєзнавчий музей урочисто відсвяткував найвеличніше свято країни – 25 років Незалежності України.

  24 серпня в м. Сєвєродонецьк майстри декоративно-прикладного мистецтва гідно представили місто Лисичанськ на обласній виставці. Щиру вдячність та подяку за участь в урочистих подіях висловив Голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Колектив музею приєднується до вітань і висловлює величезну шану та найкращі побажання майстрам. Натхнення Вам, любі друзі та подальшої співпраці!

  В музеї діяла виставка з фондів закладу та з міського архіву, де відстежувалася історія Держави за роки Незалежності.

  Літературно-музичне свято відбулося в музеї 26 серпня у співпраці з дошкільним навчальним заходом №2 «Бірюза». Ведучі заходу та дітлахи співали улюблені пісні про неньку - Україну, танцювали запальні танці й розповідали вірші, оспівували рідну мову, нашу землю, мальовничу природу та талановитий український народ. Захід пройшов в позитивній атмосфері, діти викликали радість та задоволення у присутніх.

  Завершився цикл святкових заходів проведенням науково-практичної конференції у співпраці з міським відділом освіти та центральною міською бібліотекою «Ми - ті, хто творить Україну». Відкрив конференцію своїми авторським віршами гість заходу Анатолій Олексієнко –  міський поет, заслужений діяч культури України.

В ході конференції виступаючими були розкриті надбання та досягнення країни за 25 років державності. 

Просмотров: 20 | Добавил: liskmuseum | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

uCoz