Главная » 2016 » Сентябрь » 07

Лисичанський міський краєзнавчий музей урочисто відсвяткував найвеличніше свято країни – 25 років Незалежності України.

24 серпня в м. Сєвєродонецьк майстри декоративно-прикладного мистецтва гідно представили місто Лисичанськ на обласній виставці. Щиру вдячність та подяку за участь в урочистих подіях висловив Голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Колектив музею приєднується до вітань і висловлює величезну шану та найкращі побажання майстрам. Натхнення Вам, любі друзі та подальшої співпраці!

В музеї діяла виставка з фондів закладу та з міського архіву, де відстежувалася історія Держави за роки Незалежності.

... Читать дальше »

Просмотров: 244 | Добавил: liskmuseum | Дата: 07.09.2016 | Комментарии (0)

Просмотров: 205 | Добавил: liskmuseum | Дата: 07.09.2016 | Комментарии (0)