Главная » 2016 » Июнь » 29

4 червня у приміщенні Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулось відкриття виставки «Знищення польських еліт. Катинь-Акція АБ» за участю Віце-консула Республіки Польща у Харкові Йоанни Ланг та радника Голови Українського інституту національної пам’яті Олександра Зінченка. На заході були присутні заступник міського голови Ігор Ганьшин, секретар міської ради Едуард Щеглаков, керуючий справами Олександр Савченко, а також громадські діячі та творча інтелігенція міста.

Виставку підготував Інститут національної пам’яті Польщі. Українська версія постала у співпраці із Українським інститутом національної пам’яті, яка присвячена 75-м роковинам Катинського злочину. Виставка складається з 36 інформ ... Читать дальше »

Просмотров: 240 | Добавил: liskmuseum | Дата: 29.06.2016 | Комментарии (0)